У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасівка - Есень-платформа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасівка - Есень-платформа:

Поточний розклад електричок Сасівка - Есень-платформа включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 29 хв зі станції Сасівка і прибуває на станцію Есень-платформа о 21 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 3 г 12 хв. Між станціями Сасівка і Есень-платформа цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Неліпино(18.33), Мукачево(19.22), Есень(21.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасівка - Есень-платформа, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасівка Есень-платформа ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасівка - Есень-платформа можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасівка та Есень-платформа – 66.2 км. Ціна квитка на електричку Сасівка Есень-платформа складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507* Львів Чоп 18.29
Сасівка
21.41
Есень-платформа
3 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасівка -Есень-платформа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасівка — Есень-платформа

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Есень-платформа — Сасівка