У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасівка - Ровне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасівка - Ровне:

Поточний розклад електричок Сасівка - Ровне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 29 хв зі станції Сасівка і прибуває на станцію Ровне о 20 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 2 г 23 хв. Між станціями Сасівка і Ровне цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Неліпино(18.33), Мукачево(19.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасівка - Ровне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасівка Ровне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасівка - Ровне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасівка та Ровне – 50.5 км. Ціна квитка на електричку Сасівка Ровне складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507* Львів Чоп 18.29
Сасівка
20.52
Ровне
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасівка -Ровне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасівка — Ровне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ровне — Сасівка