У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савро - 6 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савро - 6 Км:

Поточний розклад електричок Савро - 6 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 05 хв зі станції Савро і прибуває на станцію 6 Км о 19 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6823 сполученням П'ятихатки-Пас. - Терни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Савро і 6 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савро - 6 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савро 6 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савро - 6 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савро та 6 Км – 5.0 км. Ціна квитка на електричку Савро 6 Км складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6821 П'ятихатки Терни 07.05
Савро
07.11
6 Км
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6823 П'ятихатки Терни 19.05
Савро
19.11
6 Км
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савро -6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савро — 6 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 6 Км — Савро