У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Савро:

Актуальний розклад електричок по станції Савро містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Савро з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, Червоний Шахтар, Рокувата, Терни, П'ятихатки-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 11 хв до пункту призначення П'ятихатки-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Жовті Води 1, 27 Км, 6 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Савро відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тимкове - П'ятихатки-Пас., Рокувата - П'ятихатки-Пас., Червоний Шахтар - П'ятихатки-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Савро відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 04.56 1 хв  04.57 Курсує щоденно - переглянути
6811 П'ятихатки Червоний Шахтар 05.05 2 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
6503 П'ятихатки Рокувата 06.29 1 хв  06.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6821 П'ятихатки Терни 07.03 2 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6812 Червоний Шахтар П'ятихатки 08.34 5 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
6822 Терни П'ятихатки 09.09 1 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6504 Рокувата П'ятихатки 09.20 2 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6466* Тимкове П'ятихатки 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6813 П'ятихатки Червоний Шахтар 15.20 2 хв  15.22 Курсує щоденно - переглянути
6509* П'ятихатки Тимкове 17.27 1 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути
6814 Червоний Шахтар П'ятихатки 18.41 2 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6823 П'ятихатки Терни 19.03 2 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6824 Терни П'ятихатки 20.55 2 хв  20.57 Курсує щоденно - переглянути
6512 Кривий Ріг П'ятихатки 22.10 1 хв  22.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Савро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Савро