У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Букине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Букине:

Поточний розклад електричок Савинці - Букине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 07 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Букине о 15 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6401 сполученням Харків-Пас. - Букине, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Савинці і Букине цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Закомельська(07.02), Підгірки(08.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Букине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Букине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Букине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6401* Харків Букине 06.43
Савинці
08.27
Букине
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 14.07
Савинці
15.37
Букине
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Букине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Букине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Букине — Савинці