У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6427 Харків — Букине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Букине номер 6427 відправляється зі станції Харків-Левада о 10.51 і прибуває на станцію Букине о 15.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6427 Харків - Букине пролягає по таким станціям як Передвузлова, Жихор, Аксютівка, Зидьки, Слобожанська, Жовтнева, Балаклія, Бабариківська, Циганська, Ізюм.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

З 08 квітня 2024 до відміни п.6427 відмінено. 17,18 квітня 2024 п.6427 слідує до ст.Ізюм, на дільниці Ізюм - Букине відмінено. 16 квітня 2024 п.6427 до ст.Циганська слідує згідно з діючим розкладом Циганська 14.47-14.51, Ізюм 15.19-15.21, Букине 15.47 17.04 та 18.04.2024 ел-д № 6427 Харків-Левада-Букине обмежено по ст. Ізюм, на дільниці Ізюм-Букине відмінено. Буде слідувати розкладом Харків-Левада -11.47, з.п. Верещаківка 11.52-11.53, Харків-Вантажний 11.58-11.59, Основа (ЕЦ-1) 12.03-12.04, Основа (ЕЦ-2) 12.15-12.16, Безлюдівський парк 12.20-12.21, Жихор 12.30-12.31, Зміїв 13.04-13.06, Занки 13.29-13.34, Шебелинка 14.04-14.14, Балаклія 14.40-14.42, Савинці 15.02-15.03, Закомельська 15.22-15.24, Циганська 15.43- 15.45, Ізюм 16.05-16.09

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 10.51
Верещаківка-Левадська 10.56 1 хв  10.57 5 хв 
Харків-Вантажний 11.02 1 хв  11.03 11 хв 
Основа 11.07 1 хв  11.08 16 хв 
Передвузлова 11.14 1 хв  11.15 23 хв 
ЕЦ-2 11.19 1 хв  11.20 28 хв 
Безлюдівка 11.24 1 хв  11.25 33 хв 
Удянська 11.29 1 хв  11.30 38 хв 
Жихор 11.34 1 хв  11.35 43 хв 
Васищеве 11.39 1 хв  11.40 48 хв 
Борівська-Південна 11.44 1 хв  11.45 53 хв 
Звидки 11.47 1 хв  11.48 56 хв 
Аксютівка 11.54 1 хв  11.55 1 г  3 хв 
Дружний 11.57 1 хв  11.58 1 г  6 хв 
Левківка 12.01 1 хв  12.02 1 г  10 хв 
Зміїв 12.08 2 хв  12.10 1 г  17 хв 
Зидьки 12.15 1 хв  12.16 1 г  24 хв 
Геніївка 12.18 1 хв  12.19 1 г  27 хв 
Будинок Відпочинку 12.25 1 хв  12.26 1 г  34 хв 
Занки 12.33 5 хв  12.38 1 г  42 хв 
Слобожанська 12.45 1 хв  12.46 1 г  54 хв 
Донець 12.52 1 хв  12.53 2 г  1 хв 
Андріївка 13.00 1 хв  13.01 2 г  9 хв 
Шебелинка 13.08 10 хв  13.18 2 г  17 хв 
Жовтнева 13.23 1 хв  13.24 2 г  32 хв 
Сезонна 13.28 1 хв  13.29 2 г  37 хв 
Янківський 13.32 1 хв  13.33 2 г  41 хв 
Вербівка 13.38 1 хв  13.39 2 г  47 хв 
Балаклія 13.44 2 хв  13.46 2 г  53 хв 
Братське Озеро 13.54 1 хв  13.55 3 г  3 хв 
Савинці 14.06 1 хв  14.07 3 г  15 хв 
Маяк 14.12 1 хв  14.13 3 г  21 хв 
Бабариківська 14.18 1 хв  14.19 3 г  27 хв 
Закомельська 14.26 2 хв  14.28 3 г  35 хв 
Діброва 14.35 1 хв  14.36 3 г  44 хв 
360 Км 14.41 1 хв  14.42 3 г  50 хв 
Циганська 14.47 2 хв  14.49 3 г  56 хв 
Федорівка 14.53 1 хв  14.54 4 г  2 хв 
368 Км 14.57 2 хв  14.59 4 г  6 хв 
Пимонівка 15.02 1 хв  15.03 4 г  11 хв 
Ізюм 15.09 4 хв  15.13 4 г  18 хв 
Підгірки 15.21 1 хв  15.22 4 г  30 хв 
Букине 15.37 4 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6427 Харків-Левада — Букине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031