У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Діброва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Діброва:

Поточний розклад електричок Савинці - Діброва включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 06 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Діброва о 18 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6427 сполученням Харків-Левада - Букине, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Савинці і Діброва цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Діброва, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Діброва ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Діброва можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савинці та Діброва – 23.6 км. Ціна квитка на електричку Савинці Діброва складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Харків Ізюм 09.49
Савинці
10.13
Діброва
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 14.07
Савинці
14.35
Діброва
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Ізюм 18.06
Савинці
18.30
Діброва
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Діброва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Діброва

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Діброва — Савинці