У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Шаровечка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Шаровечка:

Поточний розклад електричок Савинці - Шаровечка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 40 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Шаровечка о 16 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6384 сполученням Ларга - Гречани, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Савинці і Шаровечка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Ярмолинці(15.53), Буйволовецький(16.17), Малиничі(16.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Шаровечка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Шаровечка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Шаровечка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савинці та Шаровечка – 46.8 км. Ціна квитка на електричку Савинці Шаровечка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384 Ларга Гречани 15.40
Савинці
16.49
Шаровечка
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Шаровечка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Шаровечка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шаровечка — Савинці