У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Седнівка - Знам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Седнівка - Знам'янка:

Поточний розклад електричок Седнівка - Знам'янка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 49 хв зі станції Седнівка і прибуває на станцію Знам'янка о 10 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 34 хв. Між станціями Седнівка і Знам'янка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Червоне Озеро(07.10), Куцівка(08.48), 23 Км(09.33), Вагонне депо(10.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Седнівка - Знам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Седнівка Знам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Седнівка - Знам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Седнівка та Знам'янка – 106.0 км. Ціна квитка на електричку Седнівка Знам'янка складає 38.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6036 Помічна Знам'янка 06.49
Седнівка
10.23
Знам'янка-Пас.
3 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Седнівка -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Седнівка — Знам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка — Седнівка