У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Седнівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Седнівка:

Актуальний розклад електричок по станції Седнівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Седнівка з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Бобринець, Червоне Озеро. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Седнівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Помічна - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Седнівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6036 Помічна Знам'янка 06.32 2 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6041 Долинська Помічна 08.50 2 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6043-6044 Знам'янка Помічна 20.37 2 хв  20.39 Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 20.54 2 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Седнівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Седнівка