У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна - Відпочинок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селекційна - Відпочинок:

Поточний розклад електричок Селекційна - Відпочинок включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 19 хв зі станції Селекційна і прибуває на станцію Відпочинок о 15 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями Селекційна і Відпочинок цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Єзерська(09.44), Клименівка(10.32), 878 Км(11.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селекційна - Відпочинок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селекційна Відпочинок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селекційна - Відпочинок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селекційна та Відпочинок – 93.5 км. Ціна квитка на електричку Селекційна Відпочинок складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6513 Харків Гаврилівка 09.38
Селекційна
11.52
Відпочинок
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 13.19
Селекційна
15.21
Відпочинок
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 18.07
Селекційна
20.14
Відпочинок
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селекційна -Відпочинок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селекційна — Відпочинок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Відпочинок — Селекційна