У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Селекційна:

Актуальний розклад електричок по станції Селекційна містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Селекційна з такими станціями і населеними пунктами як Дубове, Харків-Пас., Лозова, Гаврилівка, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 32 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Міст, Єзерська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Селекційна відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Харків-Пас. - Дубове, Лихачове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Селекційна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6503 Харків Дубове 04.19 1 хв  04.20 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.26 1 хв  04.27 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 12.00 1 хв  12.01 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 12.05 1 хв  12.06 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.27 1 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.45 1 хв  16.46 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.22 1 хв  20.23 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.31 1 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Селекційна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Селекційна