У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Село Чернів - Галич
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Село Чернів - Галич:

Поточний розклад електричок Село Чернів - Галич включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 24 хв зі станції Село Чернів і прибуває на станцію Галич о 06 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6414 сполученням Ходорів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Село Чернів і Галич цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Букачівці(17.41), Бурштин(18.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Село Чернів - Галич, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Село Чернів Галич ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Село Чернів - Галич можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Село Чернів та Галич – 27.1 км. Ціна квитка на електричку Село Чернів Галич складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 05.24
Село Чернів
06.05
Галич
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 17.36
Село Чернів
18.19
Галич
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Село Чернів -Галич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Село Чернів — Галич

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Галич — Село Чернів