У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Село Чернів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Село Чернів:

Актуальний розклад електричок по станції Село Чернів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Село Чернів з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 42 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Чернів, Букачівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Село Чернів відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Село Чернів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 05.31 1 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 22.41 1 хв  22.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Село Чернів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Село Чернів