У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Село Чернів - Тенетники
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Село Чернів - Тенетники:

Поточний розклад електричок Село Чернів - Тенетники включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 24 хв зі станції Село Чернів і прибуває на станцію Тенетники о 05 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6414 сполученням Ходорів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Село Чернів і Тенетники цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Село Чернів - Тенетники, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Село Чернів Тенетники ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Село Чернів - Тенетники можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Село Чернів та Тенетники – 8.4 км. Ціна квитка на електричку Село Чернів Тенетники складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 05.24
Село Чернів
05.37
Тенетники
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 17.36
Село Чернів
17.50
Тенетники
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Село Чернів -Тенетники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Село Чернів — Тенетники

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тенетники — Село Чернів