У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Село Чернів - Угринів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Село Чернів - Угринів:

Поточний розклад електричок Село Чернів - Угринів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Село Чернів і прибуває на станцію Угринів о 19 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6418 сполученням Ходорів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Село Чернів і Угринів цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Букачівці(05.29), Бурштин(05.49), Тустань(06.13), Тос(06.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Село Чернів - Угринів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Село Чернів Угринів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Село Чернів - Угринів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Село Чернів та Угринів – 52.6 км. Ціна квитка на електричку Село Чернів Угринів складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 05.24
Село Чернів
07.04
Угринів
1 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 17.36
Село Чернів
19.12
Угринів
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Село Чернів -Угринів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Село Чернів — Угринів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Угринів — Село Чернів