У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенів Яр - 98 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенів Яр - 98 Км:

Поточний розклад електричок Семенів Яр - 98 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 04 хв зі станції Семенів Яр і прибуває на станцію 98 Км о 18 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6261 сполученням Люботин - Боромля, в цьому випадку поїздка займе 2 г 54 хв. Між станціями Семенів Яр і 98 Км цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Богодухів(16.10), Яблучне(17.22), Рупине(17.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенів Яр - 98 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенів Яр 98 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенів Яр - 98 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенів Яр та 98 Км – 80.2 км. Ціна квитка на електричку Семенів Яр 98 Км складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6261 Люботин Боромля 16.04
Семенів Яр
18.58
98 Км
2 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенів Яр -98 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенів Яр — 98 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 98 Км — Семенів Яр