У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенів Яр - Любівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенів Яр - Любівка:

Поточний розклад електричок Семенів Яр - Любівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 14 хв зі станції Семенів Яр і прибуває на станцію Любівка о 09 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Боромля - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 39 хв. Між станціями Семенів Яр і Любівка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Гавриші(08.25), Буклевське(09.11), Манченки(09.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенів Яр - Любівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенів Яр Любівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенів Яр - Любівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6262 Боромля Люботин 08.14
Семенів Яр
09.53
Любівка
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенів Яр -Любівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенів Яр — Любівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Любівка — Семенів Яр