У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Узруй
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Узруй:

Поточний розклад електричок Семенівка - Узруй включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 09 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Узруй о 18 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 964 сполученням Семенівка - Терещенська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Семенівка і Узруй цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Узруй, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Узруй ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Узруй можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Узруй – 30.7 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Узруй складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
962 Семенівка Новгород-Сіверський 09.29
Семенівка
10.24
Узруй
55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
964 Семенівка Терещенська 17.09
Семенівка
18.04
Узруй
55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Узруй можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Узруй

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Узруй — Семенівка