У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семилітка - Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семилітка - Рівне:

Поточний розклад електричок Семилітка - Рівне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 17 хв зі станції Семилітка і прибуває на станцію Рівне о 10 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6283 сполученням Шепетівка - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Семилітка і Рівне цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Здолбунів-Південний(10.24), Басів Кут(10.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семилітка - Рівне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семилітка Рівне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семилітка - Рівне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семилітка та Рівне – 25.2 км. Ціна квитка на електричку Семилітка Рівне складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6283 Шепетівка Рівне 10.17
Семилітка
10.54
Рівне
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семилітка -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семилітка — Рівне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рівне — Семилітка