У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6285 Шепетівка — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Рівне номер 6285 відправляється зі станції Шепетівка о 14.22 і прибуває на станцію Рівне о 16.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6285 Шепетівка - Рівне пролягає по таким станціям як Кам'янка, Цвітоха, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Квасилів, Басів Кут, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 14.22
Кам'янка 14.32 1 хв  14.33 10 хв 
Цвітоха 14.39 1 хв  14.40 17 хв 
Славута-1 14.48 1 хв  14.49 26 хв 
Баранне 14.53 1 хв  14.54 31 хв 
Колом'є 14.58 2 хв  15.00 36 хв 
Кривин 15.06 1 хв  15.07 44 хв 
Бадівка 15.15 1 хв  15.16 53 хв 
Могиляни 15.23 1 хв  15.24 1 г  1 хв 
Острог 15.30 1 хв  15.31 1 г  8 хв 
Українка 15.36 1 хв  15.37 1 г  14 хв 
Івачкове 15.43 1 хв  15.44 1 г  21 хв 
Семилітка 15.48 1 хв  15.49 1 г  26 хв 
Здолбунів-Південний 15.56 1 хв  15.57 1 г  34 хв 
Здолбунів-Пас. 16.03 2 хв  16.05 1 г  41 хв 
Квасилів 16.11 1 хв  16.12 1 г  49 хв 
Басів Кут 16.15 1 хв  16.16 1 г  53 хв 
Дворецька 16.21 1 хв  16.22 1 г  59 хв 
Рівне 16.24 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6285 Шепетівка — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031