У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6285 Шепетівка — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Рівне номер 6285 відправляється зі станції Шепетівка о 14.35 і прибуває на станцію Рівне о 16.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6285 Шепетівка - Рівне пролягає по таким станціям як Кам'янка, Цвітоха, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Квасилів, Басів Кут, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 14.35
Кам'янка 14.45 1 хв  14.46 10 хв 
Цвітоха 14.52 1 хв  14.53 17 хв 
Славута-1 15.01 1 хв  15.02 26 хв 
Баранне 15.06 1 хв  15.07 31 хв 
Колом'є 15.11 2 хв  15.13 36 хв 
Кривин 15.19 1 хв  15.20 44 хв 
Бадівка 15.28 1 хв  15.29 53 хв 
Могиляни 15.36 1 хв  15.37 1 г  1 хв 
Острог 15.43 1 хв  15.44 1 г  8 хв 
Українка 15.49 1 хв  15.50 1 г  14 хв 
Івачкове 15.56 1 хв  15.57 1 г  21 хв 
Семилітка 16.01 1 хв  16.02 1 г  26 хв 
Здолбунів-Південний 16.09 1 хв  16.10 1 г  34 хв 
Здолбунів-Пас. 16.16 3 хв  16.19 1 г  41 хв 
Квасилів 16.25 1 хв  16.26 1 г  50 хв 
Басів Кут 16.29 1 хв  16.30 1 г  54 хв 
Дворецька 16.35 1 хв  16.36 2 г 
Рівне 16.38 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6285 Шепетівка — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031