У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6283 Шепетівка — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Рівне номер 6283 відправляється зі станції Шепетівка о 08.34 і прибуває на станцію Рівне о 10.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6283 Шепетівка - Рівне пролягає по таким станціям як Кам'янка, Цвітоха, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Квасилів, Басів Кут, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.34
Кам'янка 08.43 1 хв  08.44 9 хв 
Цвітоха 08.50 1 хв  08.51 16 хв 
Славута-1 08.59 1 хв  09.00 25 хв 
Баранне 09.04 1 хв  09.05 30 хв 
Колом'є 09.09 2 хв  09.11 35 хв 
Кривин 09.17 1 хв  09.18 43 хв 
Бадівка 09.26 1 хв  09.27 52 хв 
Могиляни 09.34 1 хв  09.35 1 г 
Острог 09.41 1 хв  09.42 1 г  7 хв 
Українка 09.47 1 хв  09.48 1 г  13 хв 
Івачкове 09.54 12 хв  10.06 1 г  20 хв 
Семилітка 10.10 1 хв  10.11 1 г  36 хв 
Здолбунів-Південний 10.19 1 хв  10.20 1 г  45 хв 
Здолбунів-Пас. 10.27 4 хв  10.31 1 г  53 хв 
Квасилів 10.36 1 хв  10.37 2 г  2 хв 
Басів Кут 10.40 1 хв  10.41 2 г  6 хв 
Дворецька 10.47 1 хв  10.48 2 г  13 хв 
Рівне 10.51 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6283 Шепетівка — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728