У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6283 Шепетівка — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Рівне номер 6283 відправляється зі станції Шепетівка о 08.52 і прибуває на станцію Рівне о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янка, Цвітоха, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Квасилів, Басів Кут, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.52
Кам'янка 09.02 1 хв  09.03 10 хв 
Цвітоха 09.09 2 хв  09.11 17 хв 
Славута-1 09.19 2 хв  09.21 27 хв 
Баранне 09.25 1 хв  09.26 33 хв 
Колом'є 09.30 2 хв  09.32 38 хв 
Кривин 09.38 2 хв  09.40 46 хв 
Бадівка 09.48 1 хв  09.49 56 хв 
Могиляни 09.56 2 хв  09.58 1 г  4 хв 
Острог 10.04 2 хв  10.06 1 г  12 хв 
Українка 10.11 1 хв  10.12 1 г  19 хв 
Івачкове 10.18 1 хв  10.19 1 г  26 хв 
Семилітка 10.23 1 хв  10.24 1 г  31 хв 
Здолбунів-Південний 10.32 1 хв  10.33 1 г  40 хв 
Здолбунів-Пас. 10.40 4 хв  10.44 1 г  48 хв 
Квасилів 10.49 1 хв  10.50 1 г  57 хв 
Басів Кут 10.53 1 хв  10.54 2 г  1 хв 
Дворецька 11.00 1 хв  11.01 2 г  8 хв 
Рівне 11.04 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6283 Шепетівка — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31