У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6283 Шепетівка — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Рівне номер 6283 відправляється зі станції Шепетівка о 08.47 і прибуває на станцію Рівне о 10.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6283 Шепетівка - Рівне пролягає по таким станціям як Кам'янка, Цвітоха, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Квасилів, Басів Кут, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.47
Кам'янка 08.57 1 хв  08.58 10 хв 
Цвітоха 09.04 1 хв  09.05 17 хв 
Славута-1 09.13 1 хв  09.14 26 хв 
Баранне 09.18 1 хв  09.19 31 хв 
Колом'є 09.23 2 хв  09.25 36 хв 
Кривин 09.31 1 хв  09.32 44 хв 
Бадівка 09.40 1 хв  09.41 53 хв 
Могиляни 09.48 1 хв  09.49 1 г  1 хв 
Острог 09.55 1 хв  09.56 1 г  8 хв 
Українка 10.01 1 хв  10.02 1 г  14 хв 
Івачкове 10.08 1 хв  10.09 1 г  21 хв 
Семилітка 10.13 1 хв  10.14 1 г  26 хв 
Здолбунів-Південний 10.21 1 хв  10.22 1 г  34 хв 
Здолбунів-Пас. 10.29 4 хв  10.33 1 г  42 хв 
Квасилів 10.38 1 хв  10.39 1 г  51 хв 
Басів Кут 10.42 1 хв  10.43 1 г  55 хв 
Дворецька 10.49 1 хв  10.50 2 г  2 хв 
Рівне 10.53 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6283 Шепетівка — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930