У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сенча - 185 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сенча - 185 Км:

Поточний розклад електричок Сенча - 185 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 31 хв зі станції Сенча і прибуває на станцію 185 Км о 16 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684 сполученням Гадяч - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Сенча і 185 Км цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сенча - 185 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сенча 185 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сенча - 185 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сенча та 185 Км – 31.3 км. Ціна квитка на електричку Сенча 185 Км складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6684 Гадяч Кременчук 15.31
Сенча
16.17
185 Км
46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сенча -185 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сенча — 185 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 185 Км — Сенча