У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сенча - Андріяшівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сенча - Андріяшівка:

Поточний розклад електричок Сенча - Андріяшівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 08 хв зі станції Сенча і прибуває на станцію Андріяшівка о 13 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545 сполученням Ромодан - Ромни, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Сенча і Андріяшівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 146 Км(18.19), Сула(18.55), 111 Км(19.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сенча - Андріяшівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сенча Андріяшівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сенча - Андріяшівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сенча та Андріяшівка – 47.1 км. Ціна квитка на електричку Сенча Андріяшівка складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Ромодан Ромни 05.26
Сенча
06.39
Андріяшівка
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 12.08
Сенча
13.18
Андріяшівка
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6545 Ромодан Ромни 18.11
Сенча
19.30
Андріяшівка
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сенча -Андріяшівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сенча — Андріяшівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Андріяшівка — Сенча