У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сенча - Рублівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сенча - Рублівка:

Поточний розклад електричок Сенча - Рублівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 31 хв зі станції Сенча і прибуває на станцію Рублівка о 18 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684 сполученням Гадяч - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 2 г 47 хв. Між станціями Сенча і Рублівка цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них 160 Км(15.41), 196 Км(16.34), 235 Км(17.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сенча - Рублівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сенча Рублівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сенча - Рублівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сенча та Рублівка – 114.9 км. Ціна квитка на електричку Сенча Рублівка складає 35.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6684 Гадяч Кременчук 15.31
Сенча
18.18
Рублівка
2 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сенча -Рублівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сенча — Рублівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рублівка — Сенча