У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сенча - Веселий Поділ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сенча - Веселий Поділ:

Поточний розклад електричок Сенча - Веселий Поділ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 31 хв зі станції Сенча і прибуває на станцію Веселий Поділ о 17 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684 сполученням Гадяч - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Сенча і Веселий Поділ цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 160 Км(15.41), 196 Км(16.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сенча - Веселий Поділ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сенча Веселий Поділ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сенча - Веселий Поділ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сенча та Веселий Поділ – 72.9 км. Ціна квитка на електричку Сенча Веселий Поділ складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6684 Гадяч Кременчук 15.31
Сенча
17.15
Веселий Поділ
1 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сенча -Веселий Поділ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сенча — Веселий Поділ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Веселий Поділ — Сенча