У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сентянівка - Родакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сентянівка - Родакове:

Поточний розклад електричок Сентянівка - Родакове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 08 хв зі станції Сентянівка і прибуває на станцію Родакове о 06 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6471 сполученням Сентянівка - Родакове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Сентянівка і Родакове цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 68 Км(05.19), Хороше(05.35), Зимогір'я(05.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сентянівка - Родакове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сентянівка Родакове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сентянівка - Родакове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6471 Сентянівка Родакове 05.08
Сентянівка
06.15
Родакове
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сентянівка -Родакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сентянівка — Родакове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Родакове — Сентянівка