У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сердюківка - Дачна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сердюківка - Дачна:

Поточний розклад електричок Сердюківка - Дачна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 54 хв зі станції Сердюківка і прибуває на станцію Дачна о 15 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404 сполученням Помічна - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Сердюківка і Дачна цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сердюківка - Дачна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сердюківка Дачна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сердюківка - Дачна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сердюківка та Дачна – 16.0 км. Ціна квитка на електричку Сердюківка Дачна складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 14.54
Сердюківка
15.24
Дачна
30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сердюківка -Дачна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сердюківка — Дачна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дачна — Сердюківка