У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сердюківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сердюківка:

Актуальний розклад електричок по станції Сердюківка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сердюківка з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Виска. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Богунове, Переїзна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сердюківка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Ім. Тараса Шевченка, Виска - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сердюківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 06.21 2 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6402 Помічна Ім. Тараса Шевченка 06.21 2 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 09.12 2 хв  09.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 14.52 2 хв  14.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Виска 21.38 2 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Помічна 21.38 2 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сердюківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сердюківка