У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сердюківка - Олександрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сердюківка - Олександрівка:

Поточний розклад електричок Сердюківка - Олександрівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 16 хв зі станції Сердюківка і прибуває на станцію Олександрівка о 10 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6403 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 39 хв. Між станціями Сердюківка і Олександрівка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Богунове(09.24), Радгоспна(09.52), Виска(10.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сердюківка - Олександрівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сердюківка Олександрівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сердюківка - Олександрівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сердюківка та Олександрівка – 65.0 км. Ціна квитка на електричку Сердюківка Олександрівка складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 09.16
Сердюківка
10.55
Олександрівка
1 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сердюківка -Олександрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сердюківка — Олександрівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрівка — Сердюківка