У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Серединки - Помонята
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Серединки - Помонята:

Поточний розклад електричок Серединки - Помонята включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 37 хв зі станції Серединки і прибуває на станцію Помонята о 13 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 56 хв. Між станціями Серединки і Помонята цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Ходачків-Великий(09.46), Садова(10.18), Літятин(11.03), Награбіє(11.41), Рогатин(12.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Серединки - Помонята, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Серединки Помонята ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Серединки - Помонята можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Серединки та Помонята – 96.7 км. Ціна квитка на електричку Серединки Помонята складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 09.37
Серединки
13.33
Помонята
3 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Серединки -Помонята можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Серединки — Помонята

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Помонята — Серединки