У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Серединки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Серединки:

Актуальний розклад електричок по станції Серединки містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Серединки з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Підвисоке, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 49 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Ходачків-Великий, Буцнів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Серединки відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Підвисоке, Тернопіль-Пас. - Ходорів, Ходорів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Серединки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6252 Ходорів Тернопіль 06.52 1 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Підвисоке 09.36 1 хв  09.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Ходорів 09.36 1 хв  09.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Підвисоке Тернопіль 18.46 1 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Ходорів Тернопіль 18.46 1 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Тернопіль Ходорів 21.48 1 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Серединки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Серединки