У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сезонна - Букине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сезонна - Букине:

Поточний розклад електричок Сезонна - Букине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 29 хв зі станції Сезонна і прибуває на станцію Букине о 15 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6427 сполученням Харків-Левада - Букине, в цьому випадку поїздка займе 2 г 8 хв. Між станціями Сезонна і Букине цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Янківський(13.32), Закомельська(14.26), Ізюм(15.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сезонна - Букине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сезонна Букине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сезонна - Букине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6427* Харків Букине 13.29
Сезонна
15.37
Букине
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сезонна -Букине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сезонна — Букине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Букине — Сезонна