У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сезонна - Ізюм
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сезонна - Ізюм:

Поточний розклад електричок Сезонна - Ізюм включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 11 хв зі станції Сезонна і прибуває на станцію Ізюм о 10 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6431 сполученням Харків-Левада - Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 1 г 51 хв. Між станціями Сезонна і Ізюм цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Янківський(20.27), Закомельська(21.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сезонна - Ізюм, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сезонна Ізюм ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сезонна - Ізюм можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сезонна та Ізюм – 71.2 км. Ціна квитка на електричку Сезонна Ізюм складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Харків Ізюм 09.11
Сезонна
10.48
Ізюм
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 13.29
Сезонна
15.09
Ізюм
1 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Ізюм 20.24
Сезонна
22.15
Ізюм
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сезонна -Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сезонна — Ізюм

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ізюм — Сезонна