У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сезонна - Закомельська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сезонна - Закомельська:

Поточний розклад електричок Сезонна - Закомельська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції Сезонна і прибуває на станцію Закомельська о 18 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6427 сполученням Харків-Левада - Букине, в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Сезонна і Закомельська цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сезонна - Закомельська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сезонна Закомельська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сезонна - Закомельська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сезонна та Закомельська – 44.4 км. Ціна квитка на електричку Сезонна Закомельська складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Харків Ізюм 09.11
Сезонна
10.05
Закомельська
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 13.29
Сезонна
14.26
Закомельська
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Ізюм 17.30
Сезонна
18.22
Закомельська
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сезонна -Закомельська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сезонна — Закомельська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Закомельська — Сезонна