У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шепетівка(всі вокзали) - Западинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шепетівка(всі вокзали) - Западинці:

Поточний розклад електричок Шепетівка(всі вокзали) - Западинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 30 хв зі станції Шепетівка(всі вокзали) і прибуває на станцію Западинці о 06 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 2 г 36 хв. Між станціями Шепетівка(всі вокзали) і Западинці цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Ім. П'яскорського(03.51), Старі Бейзими(04.28), Антоніни(05.00), Воронківці(05.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шепетівка(всі вокзали) - Западинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шепетівка(всі вокзали) Западинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шепетівка(всі вокзали) - Западинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Шепетівка(всі вокзали) та Западинці – 92.4 км. Ціна квитка на електричку Шепетівка(всі вокзали) Западинці складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 03.30
Шепетівка
06.06
Западинці
2 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шепетівка -Западинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Западинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Западинці — Шепетівка(всі вокзали)