У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Западинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Западинці:

Актуальний розклад електричок по станції Западинці містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Западинці з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 06 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Красилів, Заруддя. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Западинці відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Западинці відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Западинці - Хмельницький від 20.00 грн. (34.4 км)

  • Западинці - Шепетівка(всі вокзали) від 32.99 грн. (87.6 км)

  • Западинці - Гречани від 15.00 грн. (27.5 км)

  • Западинці - Красилів від 15.00 грн. (7.8 км)

  • Западинці - Кам'янецький Переїзд від 20.00 грн. (31.9 км)

  • Западинці - Старокостянтинів від 15.00 грн. (25.0 км)

  • Западинці - Речовий ринок від 15.00 грн. (30.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6372 Гречани Шепетівка 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Западинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Западинці