З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скрягівка - Богодухів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Скрягівка - Богодухів:

Поточний розклад електричок Скрягівка - Богодухів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 37 хв зі станції Скрягівка і прибуває на станцію Богодухів о 17 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6268 сполученням Суми - Мерчик, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Скрягівка і Богодухів цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Олексине(15.40), Козацьке(16.27), 168 Км(17.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Скрягівка - Богодухів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Скрягівка Богодухів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Скрягівка - Богодухів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6268* Суми Мерчик 15.37
Скрягівка
17.12
Богодухів
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Скрягівка -Богодухів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Скрягівка — Богодухів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Богодухів — Скрягівка