У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Слобожанська - Савинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Слобожанська - Савинці:

Поточний розклад електричок Слобожанська - Савинці включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 43 хв зі станції Слобожанська і прибуває на станцію Савинці о 06 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6431 сполученням Харків-Левада - Савинці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 37 хв. Між станціями Слобожанська і Савинці цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Донець(19.39), Янківський(20.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Слобожанська - Савинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Слобожанська Савинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Слобожанська - Савинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Слобожанська та Савинці – 43.5 км. Ціна квитка на електричку Слобожанська Савинці складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Слобожанська -Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Слобожанська — Савинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Савинці — Слобожанська