У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Слов'янськ - Кіндратівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Слов'янськ - Кіндратівка:

Поточний розклад електричок Слов'янськ - Кіндратівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 10 хв зі станції Слов'янськ і прибуває на станцію Кіндратівка о 18 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6703 сполученням Слов'янськ - Кіндратівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Слов'янськ і Кіндратівка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Андріївка(06.05), Шпичкине(06.17), Краматорськ(06.28), Малотаранівка(06.42), 1063 Км(06.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Слов'янськ - Кіндратівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Слов'янськ Кіндратівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Слов'янськ - Кіндратівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6703 Слов'янськ Кіндратівка 06.00
Слов'янськ
07.01
Кіндратівка
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6705 Слов'янськ Кіндратівка 17.10
Слов'янськ
18.04
Кіндратівка
54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Слов'янськ -Кіндратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Слов'янськ — Кіндратівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кіндратівка — Слов'янськ