У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6709 Слов'янськ — Кіндратівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Слов'янськ - Кіндратівка номер 6709 відправляється зі станції Слов'янськ о 17.20 і прибуває на станцію Кіндратівка о 18.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6709 Слов'янськ - Кіндратівка пролягає по таким станціям як Андріївка, Герасимівка, Ясногірка, Шпичкине, Краматорськ, Прокатчик, Пчілкіне, Малотаранівка, 1057 Км, Дружківка, 1063 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Слов'янськ – Кіндратівка складає 21.00 гривень. Відстань між станціями – 33.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 17.20
Андріївка 17.25 1 хв  17.26 5 хв 
Герасимівка 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
Ясногірка 17.33 1 хв  17.34 13 хв 
Шпичкине 17.37 1 хв  17.38 17 хв 
Краматорськ 17.43 1 хв  17.44 23 хв 
Прокатчик 17.49 1 хв  17.50 29 хв 
Пчілкіне 17.53 1 хв  17.54 33 хв 
Малотаранівка 17.57 1 хв  17.58 37 хв 
1057 Км 18.01 1 хв  18.02 41 хв 
Дружківка 18.05 1 хв  18.06 45 хв 
1063 Км 18.11 1 хв  18.12 51 хв 
Кіндратівка 18.16 56 хв 

У розкладі поїзда 6709 Слов'янськ — Кіндратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930