У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Слов'янський курорт - Олівцева фабрика
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Слов'янський курорт - Олівцева фабрика:

Поточний розклад електричок Слов'янський курорт - Олівцева фабрика включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 21 хв зі станції Слов'янський курорт і прибуває на станцію Олівцева фабрика о 17 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6605 сполученням Райгородок - Слов'янськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Слов'янський курорт і Олівцева фабрика цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Слов'янський курорт - Олівцева фабрика, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Слов'янський курорт Олівцева фабрика ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Слов'янський курорт - Олівцева фабрика можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Райгородок Слов'янськ 07.18
Слов'янський курорт
07.24
Олівцева фабрика
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6605* Райгородок Слов'янськ 17.21
Слов'янський курорт
17.27
Олівцева фабрика
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Слов'янський курорт -Олівцева фабрика можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Слов'янський курорт — Олівцева фабрика

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олівцева фабрика — Слов'янський курорт