У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сновськ - Городня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сновськ - Городня:

Поточний розклад електричок Сновськ - Городня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 20 хв зі станції Сновськ і прибуває на станцію Городня о 12 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 969 сполученням Сновськ - Городня, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Сновськ і Городня цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Снов(11.30), Камка(11.43), Журавок(11.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сновськ - Городня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сновськ Городня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сновськ - Городня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сновськ та Городня – 23.7 км. Ціна квитка на електричку Сновськ Городня складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
969 Сновськ Городня 11.20
Сновськ
12.05
Городня
45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сновськ -Городня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сновськ — Городня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Городня — Сновськ