У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сріблянка - Райгород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сріблянка - Райгород:

Поточний розклад електричок Сріблянка - Райгород включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 09 хв зі станції Сріблянка і прибуває на станцію Райгород о 09 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6551-6552 сполученням Черкаси - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Сріблянка і Райгород цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сріблянка - Райгород, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сріблянка Райгород ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сріблянка - Райгород можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сріблянка та Райгород – 19.0 км. Ціна квитка на електричку Сріблянка Райгород складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6551-6552 Черкаси Знам'янка 09.09
Сріблянка
09.45
Райгород
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сріблянка -Райгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .