У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6551-6552 Черкаси — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Черкаси - Знам'янка номер 6551-6552 відправляється зі станції Черкаси о 08.24 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6551-6552 Черкаси - Знам'янка пролягає по таким станціям як Білозір'я, Центральна, Велика Яблунівка, Райгород, Геологічна, Фундукліївка, Соснівка, Єградівка, Водяна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Черкаси – Знам'янка-Пас. складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 132.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 08.24
Буддеталь 08.28 1 хв  08.29 4 хв 
898 Км Роз'їзд 08.33 1 хв  08.34 9 хв 
Степанки 08.39 1 хв  08.40 15 хв 
Білозір'я 08.45 1 хв  08.46 21 хв 
Хацьки 08.50 1 хв  08.51 26 хв 
Піонерська 08.55 1 хв  08.56 31 хв 
Сміла 09.01 1 хв  09.02 37 хв 
Центральна 09.05 1 хв  09.06 41 хв 
Сріблянка 09.08 1 хв  09.09 44 хв 
Ім. Тараса Шевченка 09.14 5 хв  09.19 50 хв 
Веселий Кут 09.25 1 хв  09.26 1 г  1 хв 
Велика Яблунівка 09.29 1 хв  09.30 1 г  5 хв 
Березняки 09.33 1 хв  09.34 1 г  9 хв 
222 Км 09.37 1 хв  09.38 1 г  13 хв 
Березняцька 09.40 1 хв  09.41 1 г  16 хв 
Райгород 09.45 1 хв  09.46 1 г  21 хв 
Ярове 09.51 1 хв  09.52 1 г  27 хв 
Пляківка 09.56 1 хв  09.57 1 г  32 хв 
Кам'янка 10.00 1 хв  10.01 1 г  36 хв 
Геологічна 10.04 1 хв  10.05 1 г  40 хв 
241 Км 10.08 1 хв  10.09 1 г  44 хв 
Косарі 10.13 2 хв  10.15 1 г  49 хв 
247 Км 10.18 1 хв  10.19 1 г  54 хв 
Фундукліївка 10.24 2 хв  10.26 2 г 
255 Км 10.29 1 хв  10.30 2 г  5 хв 
Бірки 10.32 1 хв  10.33 2 г  8 хв 
260 Км 10.37 1 хв  10.38 2 г  13 хв 
Соснівка 10.40 1 хв  10.41 2 г  16 хв 
264 Км 10.44 1 хв  10.45 2 г  20 хв 
Цибулеве 10.52 2 хв  10.54 2 г  28 хв 
Мамаїв Яр 10.59 1 хв  11.00 2 г  35 хв 
Єградівка 11.04 1 хв  11.05 2 г  40 хв 
Коханівка 11.11 1 хв  11.12 2 г  47 хв 
Богданівка 11.14 1 хв  11.15 2 г  50 хв 
Чорноліська 11.17 1 хв  11.18 2 г  53 хв 
Водяна 11.22 1 хв  11.23 2 г  58 хв 
Колгоспна 11.26 1 хв  11.27 3 г  2 хв 
Знам'янка-2 11.29 1 хв  11.30 3 г  5 хв 
Вагонне депо 11.35 1 хв  11.36 3 г  11 хв 
Знам'янка-Сортувальна 11.40 1 хв  11.41 3 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 11.46 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6551-6552 Черкаси — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031