У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сріблянка - Знам'янка-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сріблянка - Знам'янка-Пас.:

Поточний розклад електричок Сріблянка - Знам'янка-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 09 хв зі станції Сріблянка і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6551-6552 сполученням Черкаси - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 37 хв. Між станціями Сріблянка і Знам'янка-Пас. цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Ім. Тараса Шевченка(09.14), Ярове(09.51), Фундукліївка(10.24), Мамаїв Яр(10.59), Знам'янка-2(11.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сріблянка - Знам'янка-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сріблянка Знам'янка-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сріблянка - Знам'янка-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сріблянка та Знам'янка-Пас. – 104.0 км. Ціна квитка на електричку Сріблянка Знам'янка-Пас. складає 38.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6551-6552 Черкаси Знам'янка 09.09
Сріблянка
11.46
Знам'янка-Пас.
2 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сріблянка -Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .