У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старокостянтинів - Западинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Старокостянтинів - Западинці:

Поточний розклад електричок Старокостянтинів - Западинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 26 хв зі станції Старокостянтинів і прибуває на станцію Западинці о 06 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Старокостянтинів і Западинці цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Старокостянтинів - Западинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Старокостянтинів Западинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Старокостянтинів - Западинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Старокостянтинів та Западинці – 25.0 км. Ціна квитка на електричку Старокостянтинів Западинці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.26
Старокостянтинів 1
06.06
Западинці
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Старокостянтинів -Западинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Старокостянтинів — Западинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Западинці — Старокостянтинів