У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Староустенці - Ржевуська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Староустенці - Ржевуська:

Поточний розклад електричок Староустенці - Ржевуська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 30 хв зі станції Староустенці і прибуває на станцію Ржевуська о 22 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Староустенці і Ржевуська цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Староустенці - Ржевуська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Староустенці Ржевуська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Староустенці - Ржевуська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Староустенці та Ржевуська – 17.1 км. Ціна квитка на електричку Староустенці Ржевуська складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 11.18
Староустенці
11.41
Ржевуська
23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 11.18
Староустенці
11.41
Ржевуська
23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 22.30
Староустенці
22.53
Ржевуська
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Староустенці -Ржевуська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Староустенці — Ржевуська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ржевуська — Староустенці