У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Степок - Житомир
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Степок - Житомир:

Поточний розклад електричок Степок - Житомир включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 35 хв зі станції Степок і прибуває на станцію Житомир о 22 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7037 сполученням Київ-Пас. - Житомир, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Степок і Житомир цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Івниця(21.40), Станишівка(22.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Степок - Житомир, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Степок Житомир ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Степок - Житомир можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7037 Київ Житомир 21.35
Степок
22.19
Житомир
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Степок -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Степок — Житомир

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Житомир — Степок