У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Степок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Степок:

Актуальний розклад електричок по станції Степок містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Степок з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 06 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти 62 Км, Івниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Степок відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Фастів-1, Київ-Пас. - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Степок відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491 Фастів Житомир 06.25 1 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 08.28 1 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035 Київ Житомир 19.23 1 хв  19.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6492 Житомир Фастів 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Степок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Степок